گفتگوی اختصاصی اهالی هنر با شایان هنرمند مطرح موسیقی پاپ

شایان:در دنیای موسیقی به حق خودم نرسیده ام

شایان هنرمند خوش صدا و با سابقه عرصه موسیقی پاپ معتقد است تا به امروز در دنیای موسیقی به حق خودش نرسیده است اما تلاش میکند آثاری جدیدش را با بالاترین استانداردها منتشر سازد.

محیا دهقانی در گفتگوی اختصاصی با اهالی هنر: ترجیح می دهم گزیده کار باشم اما به هر قیمتی بازی نکنم !

محیا دهقانی هنرپیشه  جوان ایرانی می گوید: ترجیح میدهد گزیده کار باشد اما در به هر قیمتی بازی نکند به گفته او آنچه که باید برای یک بازیگر در اولویت باشد کیفیت آثار است نه تعدد آنها.

مریم حیدرزاده در گفتگو با اهالی هنر: طلایی ترین سالهای عمرم ممنوع الکار بودم

مریم حیدرزاده هنرمند مطرح عرصه ترانه سرایی می گوید بهترین و طلایی ترین سالهای عمرم به ممنوع الکاری  گذشت، موضوعی که برایش سخت آزار دهنده هست و تا امروز با آن کنار نیامده است.

پیروز ارجمند در گفتگو با اهالی هنر: موسیقی پاپ حال خوبی دارد اما موسیقی ایرانی در حال رکود است.

پیروز ارجمند هنرمند با سابقه و مطرح موسیقی می گوید: موسیقی پاپ در ایران شرایط نسبتاً خوبی دارد هر چند جای کار دارد، اما موسیقی سنتی ایرانی در حال رکود است.

شهیاد هنرمند موفق موسیقی پاپ: جهانی شدن موسیقی ایران نهایت آرزوی من است

شهیاد هنرمند خوش صدا و تحصیل کرده، عِرق فراوانی هم به آب و خاکش دارد  و به گفته خودش آرزو دارد موسیقی ایران و زبان فارسی را به جهانیان بشناساند.

محمد گلریز: الان موسیقی باعث‌شده خیلی از جوانان ما انحراف فکری پیدا کنند و موسیقی‌های مبتذل و بی‌محتوا متداول شده

وقتی ما را شناختند گفتند باید بخوانید. اینجا بخوانید بهتر است. گفتند خواندن شما از جهاد مفیدتر است. موتوری دراختیار ما گذاشتند و با موتور به این‌ور و آن‌ور می‌رفتیم و می‌خواندیم. ما سرود حماسی می‌خواندیم و آقای آهنگران در حوزه مداحی فعالیت می‌کردند.

گفتگو با " رحمت اله بدیعی " موسیقی‌دان، نوازنده کمانچه، ویولن و دارنده مقام درجه نخست هنر ایرانی

رحمت اله بدیعی: تکنیک های ویولن ایرانی بسیار ساده تر از تکنیک های غربی است/می گویند ذوحیاتین هستی

حسن حجگذار کارگردان باسابقه سینما و تلویزیون: آگاهی بخشی و رضایت هنرجو مهم ترین خروجی یک کارگاه آموزشی است

حسن حجگذار کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون میگوید: در برگزاری  هر کارگاه آموزش بازیگری می بایست ابتدا به ساکن، خروجی آن  که همانا رضایت هنرجو و آگاهی بخشی است در نظر گرفته شود چرا که اولاً مهم ترین نتیجه ای که می تواند عاید هنر جو شود همین است و ثانیاً در این صورت است که حق مطلب ادا میگردد

علی دانیال خواننده مطرح ایرانی در گفتگوی اختصاصی با وبسایت سراسری اهالی هنر: تو مثل گلی شناسنامه کاری من است/ آرزو دارم در کشور خودم کنسرت برگزار کنم

علی دانیال خواننده مطرح ایرانی که بیشتر با آهنگ معروف تو مثل گلی  برای ما شهرت دارد می گوید:این ترانه شناسنامه کاری من است.

گفت وگو با بیژن بیژنی درباره خوشنویسی با گریزی به موسیقی

بیژن بیژنی تاکید می کند که متولیان حوزه فرهنگ باید برای رونق هر چه بیشتر هنر خوشنویسی در کشور راهکاری پیدا و برنامه‌ریزی کنند و مثال می زند: اگر در حوزه موسیقی درنگ می‌کردیم، این سازها که در ایران متولد شده‌اند به نام کشورهای دیگر ثبت می‌شد.

ابوالفضل جلیلی: مشکل فیلم‌های من این است که مردم را به فکر می‌اندازد

ابوالفضل جلیلی ۱۵ فیلم سینمایی و ده‌ها جایزه از فستیوال‌های کوچک و بزرگ سینمایی دارد، اما تاکنون هیچ‌یک ‏از فیلم‌هایش به نمایش عمومی درنیامده و حتی سینماهای هنر و تجربه‌ هم از نمایش فیلم‌های او خودداری کرده است.