ماجرای تصادف غلامحسین بنان به روایت او

من به محض دیدن تانکر فرمان را به طرف چپ برگرداندم تا از آن رد شوم ولی در همین موقع دیدم اتومبیلی از سمت جلو به طرف من می‌آید. تصادف ما حتمی بود...

بردیا سراج یکی از نبوغ موسیقی ایران

بردیا سراج در گروه فیلمسازان جنوب کشور توسط فرید شنبدی مدیر این موسسه معرفی شد و قرار است دوره های آموزش موسیقی را زیر نظر این موسسه برگزار کند

محسن باغبانی موسیقیدان روانشناس: هندی خوانده ام چون موسیقی را یک هنر بی مرز می دانم

محسن باغبانی هنرمند عرصه موسیقی و روانشناس ساکن استان اصفهان که چندی است اثری موسیقایی با عنوان فارسی " من شاعر نیستم"  را به زبان هندی منتشر کرده است می گوید:  میخواهد به سهم خود  بخشی از موسیقی پٌر بار هندوستان را  با ساختاری متفاوت به شنوندگان ایرانی معرفی کند، چرا که به باور او هنر موسیقی علاوه بر آنکه از زبانی بی مرز برخوردار است، قوه استنباط و عواطف روحی را نیز ارتقا می بخشد..

سامان احتشامی: خدا آن روز را نیاورد که خواننده شوم!

سامان احتشامی، آهنگساز و نوازنده‌ای است که همکاری با خوانندگان را چندان دوست ندارد و بیشتر کنسرت‌هایش بدون کلام اجرا می‌شوند. او در واکنش به پرسش ما که «آیا ممکن است روزی خودش به‌خوانندگی روی بیاورد»، با تاکید پاسخ می‌دهد: «خدا آن روز را نیاورد.»

روزهای سختِ یک آهنگساز ایرانی پس از ابتلا به کرونا

مهران مهرنیا، نوازنده و آهنگساز که چندی پیش به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده بود، از شرایط زندگی در این دوران و آغاز فصل جدید زندگی هنری خود بعد عبور از این بحران سخن گفت.

نشان طلای رقابت‌های موزیک جهانی برای «از شرم در حجاب» مختاباد

سیدعبدالحسین مختاباد خواننده ایرانی، نشان طلای رقابت‌های ۲۰۲۰ جایزه موزیک جهانی را برای اثر «از شرم در حجاب» کسب کرد.

پیشکسوت موسیقی مازندران دار فانی را وداع گفت.

ابوالحسن خوشرو، خواننده پیشکسوت درگذشت

ابوالحسن خوشرو، خواننده و نوازنده پیشکسوت موسیقی مازندرانی، دقایقی پیش پس از تحمل یک دوره ۲ ساله بیماری در سن ۷۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.

محسن یگانه به شایعه مهاجرتش پایان داد

محسن یگانه خواننده پاپ با بازگشت به ایران به شایعه مهاجرتش که پیش از این در فضای مجازی منتشر شده بود،پایان داد.

همگام با سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر؛

بهترین‌های موسیقی ایران و ترنم «چکاوک»

ارکستر «چکاوک» به رهبری «رضا شایسته» با اجرای گلچینی از آثار ماندگار موسیقی ایران یکی از خاطره انگیزترین شب‌های جشنواره سی و پنجم موسیقی فجر را رقم زد.

کنسرت‌های لغو شده علیرضا قربانی، اسفند اجرا می‌شوند

علیرضا قربانی که کنسرت‌های دی ماه خود را لغو کرده بود، هفته اول اسفند، پروژه «با من بخوان» را با افزودن قطعه‌ای در سوگ جانبختگان هواپیمای اوکراینی، روی صحنه خواهد برد.

همگام با سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر؟

اجرای ۵ گروه در بخش بانوان جشنواره موسیقی فجر

اجرای ۵ گروه در بخش بانوان جشنواره موسیقی فجر