بابک کریمی: اهمیت فیلمی مثل «یلدا» به جسارتش در انگشت گذاشتن روی تابوها است

بابک کریمی ضمن بیان اینکه پرداختن به موضوع قصاص در سینما همچنان یک تابو به شمار می‌آید، درباره فیلم «یلدا» گفت: اهمیت فیلم‌هایی این چنینی به دلیل آنکه جسارت انگشت گذاشتن روی تابوها را دارد، بسیار مهم‌تر از ارزش سینمایی آن‌ها است.

ابوالفضل جلیلی: مشکل فیلم‌های من این است که مردم را به فکر می‌اندازد

ابوالفضل جلیلی ۱۵ فیلم سینمایی و ده‌ها جایزه از فستیوال‌های کوچک و بزرگ سینمایی دارد، اما تاکنون هیچ‌یک ‏از فیلم‌هایش به نمایش عمومی درنیامده و حتی سینماهای هنر و تجربه‌ هم از نمایش فیلم‌های او خودداری کرده است.

منوچهر والی زاده : کرونا از لذت دوبله کاسته است/ با واژه زیرزمینی برای هنر مخالفم

منوچهر والی زاده می گوید شیوع کرونا باعث شده که دوبله لذت گذشته را نداشته باشد زیرا هر یک از افراد باید به صورت جداگانه نقش‌ها را دوبله کنند.

مصطفی طاری: در نسل جدید بازیگران کسانی حضور دارند که بعضاً ناآگاه و بیشتر سفارشی جلوی دوربین قرار گرفته‌اند

مدت‌هاست خبری از او نیست؛ سریال‌ها و فیلم‌هایش گه‌گاه تکرار می‌شوند اما کار جدیدی را نمی‌پذیرد. وقتی از او می‌پرسیم چرا جلوی دوربین سریال یا فیلم سینمایی حاضر نمی‌شوی! قدری سکوت می‌کند و با بی‌انگیزگی می‌گوید همه کارها شبیه به هم شده و جذبم نمی‌کنند.

پرویز فلاحی‌پور: نمی‌توانم به صورت همزمان چندین جهان خلق کنم زیرا آن وقت نمی‌توانم صد در صد خود را برای نقش ارائه دهم

بازیگر سریال «خانه امن» گفت: پیش از این دو بار در نقش وکیل حاضر شده‌ام اما این نخستین باری است که در یک اثر نقش قاضی را بازی می‌کنم، این نقش چالش‌ها و سختی‌های خودش را داشته اما من به دلیل همین تفاوت و دغدغه‌ها به پروژه «خانه امن» اضافه شدم.

حسین رفیعی:‌ فالوئر داشتم وقتی که فالوئر داشتن مد نبود

حسین رفیعی با انتقاد از پررنگ شدن بی‌قاعده حضور چهره‌های اینستاگرامی در تلویزیون بیان کرد که وقتی نوجوان و جوان این‌ها را ببیند احساس می‌کند باید مثل آن‌ها عجیب و غریب باشد تا دیده شود.

در گفتگوی اختصاصی با اهالی هنر:

محمد حاج حسینی پیشکسوت بازیگری: هر لحظه آماده ایفای نقش هستم

محمد حاج حسینی هنرمند پیشکسوت سینما تئاتر و تلویزیون می گوید: اکثر هنرمندان پیشکسوت و با سابقه امروز خانه نشین شده اند و کسی از آنها سراغی نمیگیرد  چرا باید  زندگی کسانی که خاطره ساز مردم هستند در عزلت جریان پیدا کند...؟! در کجای جهان هنرمندان شان این گونه مظلوم واقع میشوند ؟!!

گفتگوی اختصاصی اهالی هنر با استاد ملک مسعودی و امیرمجاهد مسعودی

ملک مسعودی پیشکسوت موسیقی سنتی و بختیاری: مشکل فقهی موسیقی ایرانی حل شود ظرفیت جهانی شدن دارد

 

 ملک محمد مسعودی هنرمند پیشکسوت موسیقی اصیل ایرانی وموسیقی بختیاری معتقد است :هر صدایی در دنیای موسیقی مانند اثر انگشت منحصر بفرد است و هرکس می بایست سبک و سیاق خودش را داشته باشد

پوراندخت مهیمن در گفتگو با اهالی هنر:بیشتر کارگردانان من را برای یکسری نقش خاص انتخاب میکنند

 

پوراندخت مهیمن هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری میگوید: تجربه حضور در نقش های متفاوت هنر یک بازیگر است و دوست دارم در ژانرهای مختلف بازی کنم اما بیشتر فیلمسازان من را برای یکسری نقش های خاص انتخاب میکنند در حالی که توانایی حضور در شخصیت های مختلف درون من وجود دارد.

گفتگو اختصاصی اهالی هنر با بازیگر سریال ماندگار نرگس

آزاده مهدی زاده : بازیگری از دور به سراب میماند، اما واقعیت چیز دیگری است

 

آزاده مهدی زاده هم اینک فیلم سینمایی قسم از محسن تنابنده و سریال پس از آزادی را از محمدعلی باشه آهنگر آماده پخش دارد..

آنچه در ادامه میخوانید گفتگوی وبسایت سراسری اهالی هنر با این بانوی هنرمند است که از خاطرتان میگذرد

ملیحه سعیدی نوازنده برجسته ساز قانون: موسیقی یک هنر مردمی است آن را انحصاری نکنیم

ملیحه سعیدی نوازنده مطرح ساز قانون معتقد است وادی موسیقی مختص یک طیف یا یک طبقه اجتماعی خاص نیست و همگان حق دارند از ژرفای این هنر بهره مند شوند چرا که موسیقی یک هنر مردمی است... روندی که این روزها خیلی جدی گرفته نمیشود و مشاهده میکینم موسیقی در انحصار یک عده خاص قرار گرفته است که به هیچ عنوان درست نیست