گفتگوی اختصاصی با مرجانه گلچین

با مرجانه گلچین بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران به تازگی مصاحبه جالب و خواندنی را انجام داده ایم. مرجانه گلچین در این گفتگو بسیاری از علاقه ها و نکات موفقیت در زندگی و بازیگری را بیان کرده است.

گفتگو با "مریم معصومی" بازیگر سینما و تلویزیون

گاهی با خیلی از آدم ها روبرو می شویم که تا وقتی از نزدیک ندیدیم شان قضاوت مان نسبت به آن فرد فرق می کند. در این قضاوت ها گاهی بدترین نسبت ها را به افراد می دهیم بدون این که از شرایط زندگی و روحی فرد مطلع باشیم.

سعید پیردوست: دوست دارم به فضای هنر به ویژه تلویزیون برگردم

سعید پیردوست که مدت هاست در قاب تلویزیون دیده نمی شود، دلیل این غیبت طولانی را تنها کرونا عنوان می کند و می گوید: کرونا تمام شود، ان شاءالله اگر قوای جسمانی ام خوب باشد به کارم برمی گردم؛ من عاشق مردمم و جز برای مردم کار کردن، کار دیگری بلد نیستم.

گفتگو با نزهت امیری تنها رهبر ارکستر زن در ایران،بار سنگینِ زن بودن بر دوش یک رهبر ارکستر

«خیلی سخت است که آدم هنرمند باشد و جدای از مسئولیت‌های دشوار اصالتِ هنری، زن هم باشد؛ در شرایطی که برخی ارزش‌ها در جایگاه درست خودشان قرار ندارند، این مساله مدام بار سنگینی بر دوش شما می‌گذارد.»

پری ملکی: فضای مجازی خوانندگان جوان‌ را دچار توهم کرده است

پری ملکی با تاکید بر اینکه تنهایی قرنطینه برای هنرمندان موسیقی دستاوردی نداشته است، در این زمینه گفت: این تنهایی برای ما دستاوردی نداشت؛ چراکه خروجی‌ بخصوصی نداشت. یک موزیسین زمانی می‌تواند کار کند که امید داشته باشد کارش مطرح، دیده و شنیده می‌شود. یک موزیسین به حضور زنده مردم نیاز دارد. یک نقاش برایش مهم نیست که مردم باشند یا نباشند، ولی ما موزیسین‌ها به حضور و انرژی آدم‌ها نیاز داریم.

سیاوش چراغی‌پور:با عشق حضور در فیلم‌های کوتاه را می‌پذیرم

سیاوش چراغی‌پور بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد که وقتی می‌بینم جوانی با حضور من می‌تواند کارش را بسازد و اتفاق خوبی را برای خودش در فیلمسازی رقم بزند، با عشق این کار را می پذیرم.

فریده سپاه منصور:تلویزیون می‌خواهد برایش مجانی کار کنند!

فریده سپاه‌منصور ـ هنرمند پیشکسوت کشورمان ـ می‌گوید: این روزها هیچکس دل و دماغ کار کردن ندارد. او که سال‌هاست برای سینما، تئاتر و تلویزیون نقش بازی کرده، معتقد است: تلویزیون هنرمندان را اذیت می‌کند و دوست دارد همه مجانی برایش کار کنند؛ مگر ما زندگی نداریم؟!

ناصر شهریاری:آن‌هایی که در «سینما» سر کارم گذاشتند/ به کیانوش عیاری باختم!

ناصر شهریاری احمدی بازیگر و کارگردان معلول سینما و تلویزیون همزمان با روز جهانی معلولان به بیان خاطراتی از ورودش به سینما و فعالیت در این حوزه پرداخت.

هوتن شکیبا: خوشحالم جوان اول عاشق هستم

هوتن شکیبا می‌گوید که خوشحال است به عنوان جوان اول عاشق در سینما شناخته می‌شود.

گفتگوی اختصاصی اهالی هنر با شایان هنرمند مطرح موسیقی پاپ

شایان:در دنیای موسیقی به حق خودم نرسیده ام

شایان هنرمند خوش صدا و با سابقه عرصه موسیقی پاپ معتقد است تا به امروز در دنیای موسیقی به حق خودش نرسیده است اما تلاش میکند آثاری جدیدش را با بالاترین استانداردها منتشر سازد.

محیا دهقانی در گفتگوی اختصاصی با اهالی هنر: ترجیح می دهم گزیده کار باشم اما به هر قیمتی بازی نکنم !

محیا دهقانی هنرپیشه  جوان ایرانی می گوید: ترجیح میدهد گزیده کار باشد اما در به هر قیمتی بازی نکند به گفته او آنچه که باید برای یک بازیگر در اولویت باشد کیفیت آثار است نه تعدد آنها.