معصومه اخلاقی فعال حوزه گردشگری: ایران را با جان و دل بایددید

معصومه اخلاقی، راهنمای رسمی فارسگردی و شیرازگردی مسلط در اجرای انواع تور در محورهای قاجار، زندیه ، هخامنش و محور عرفان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: انقلاب اسلامی شعار اصلی خود را موضوع فرهنگ قرار داده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: احیای کانون های فرهنگی و هنری مساجد در دستور کار قرار دارد و در نظر داریم حضور متخصصین و شایستگان عرصه فرهنگ در مساجد فارس را پررنگ کنیم. موسسات فرهنگی و گروههای آتش به اختیاری که طی سالیان گذشته بدون هیچ چشم داشتی توانستند بار فرهنگی این جامعه را به دوش بکشند نیز مورد حمایت قرار خواهند کرد.

استاندار فارس: این استان به پشتوانه فرهنگ و هنر در قله است

استاندار فارس در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به پیشینه فرهنگی و هنری این استان اشاره کرد و گفت: این استان به پشتوانه همین عناصر است که همواره در قله و سرآمد بوده است/ صابر سهرابی مدیر کل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تکریم و حمیدرضا قانعی به عنوان مدیر کل جدید معرفی شد.

اخلاق و صداقت محور، فعالیتهای شورای شهر شیراز

طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع در شورای اسلامی شهر شیراز کار پسندیده ای است که در این مکان اداری انجام میشود

«ابوالفضل همراه» رییس فرهنگسرای نیاوران شد

سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «ابوالفضل همراه» را به سمت رییس فرهنگسرای نیاوران منصوب کرد.

«پروین بهمنی» مادر لالایی ایران درگذشت

«پروین بهمنی» خالق لالایی های مادرانه ایران زمین که به دلیل وخامت ناراحتی قلبی، ریوی در بیمارستان بستری شده بود، درگذشت.

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پی درگذشت هنرمند استهبانی

در پی درگذشت هنرمند پیشکسوت هنرهای نمایشی استهبان، زنده‌یاد ابراهیم پاکدل، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در پیامی به مردم هنردوست استهبان، تلاش‌های وی را پاس داشت.

بازیگر باسابقه تئاتر استهبان فارس درگذشت

ابراهیم پاکدل بازیگر، کارگردان،نویسنده و چهره‌پرداز باسابقه هنرهای نمایشی اهل استهبان استان فارس به علت ایست قلبی درگذشت.

«فرشاد مهدی‌پور» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد شد

دکتر فرشاد مهدی‌پور به عنوان معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد منصوب شد.

آیین پایانی دومین جشنواره شعر رضوی منطقه شرق فارس برگزار شد.

آیین پایانی دومین جشنواره شعر رضوی منطقه شرق فارس به پیشنهاد اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و با تلاش اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و همکاری انجمن شعر شهید رابع به صورت مجازی برگزار شد و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

سپر امنی که دبیران جشنواره آیینی و سنتی پشت آن مخفی میشوند

یک بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان شیرازی معتقد است: من به عنوان یک جوان که از سال ۹۶ از شهرم یعنی شیراز خارج شده و برای پیشرفت در عرصه تئاتر، رنجِ غربت کشیده و به دیار تهران آمده ام، طی سال های متوالی یعنی سه دوره به مدت چهار سال تمام متن هایی که به جشنواره آیینی جوانان  ارائه داده ام، که شاملِ نوشته های از عالیجناب بهرام بیضایی و متن دیگری از دوستانم و نمایشنامه ای از خودم با رویکردی پژوهش محور، برهه ای از تاریخی را به روایت تئاتر دراورده که شاید در سالیان اخیر  به آن هیچ اشاره ای نشده یا کمتر اشاره شده است، نمایشنامه هایی که  به روی کاغذ آمد و البته نادیده گرفته شده اند.