دوشنبه، 7 مهر، 1399

 

حال و هوای محرمی «جعبه موسیقی» با اجرای مریم نشیبا

در هفته پیش رو، برنامه «جعبه موسیقی» رادیو نمایش با حال و هوای ماه محرم و اجرای مریم نشیبا، برای علاقه مندان پخش می شود.   به گزارش اهالی هنر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، انسیه سمیع پور، تهیه کننده این برنامه رادیویی گفت: برنامه «جعبه موسیقی» رادیو نمایش به موسیقی فیلم ها و سریالها می پردازد و در حالی که داستان فیلم را در آن می شنوید با تحلیل و بررسی موسیقی نیز همراه هستید. وی افزود: در هفته پیش رو، به مناسبت شهادت امام حسین (ع) و یارانش، حال و هوای برنامه ما نیز محرمی می شود و داستان آثار مذهبی مانند «شب دهم»، «روز واقعه»، «مختارنامه»، «مسافر ری» و «قدمگاه» از این برنامه پخش و همزمان موسیقی آن نیز روایت و تحلیل خواهد شد. سمیع پور در پایان گفت: اجرای این برنامه را استاد مریم نشیبا بر عهده دارد و بانو صبا رادمان نیز نویسنده آن است. «جعبه موسیقی» به تهیه کنندگی انسیه سمیع پور، گویندگی مریم نشیبا و نویسندگی صبا رادمان، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱:۳۰ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه از این شبکه رادیویی است.

در هفته پیش رو، برنامه «جعبه موسیقی» رادیو نمایش با حال و هوای ماه محرم و اجرای مریم نشیبا، برای علاقه مندان پخش می شود.

 

به گزارش اهالی هنر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، انسیه سمیع پور، تهیه کننده این برنامه رادیویی گفت: برنامه «جعبه موسیقی» رادیو نمایش به موسیقی فیلم ها و سریالها می پردازد و در حالی که داستان فیلم را در آن می شنوید با تحلیل و بررسی موسیقی نیز همراه هستید.

وی افزود: در هفته پیش رو، به مناسبت شهادت امام حسین (ع) و یارانش، حال و هوای برنامه ما نیز محرمی می شود و داستان آثار مذهبی مانند «شب دهم»، «روز واقعه»، «مختارنامه»، «مسافر ری» و «قدمگاه» از این برنامه پخش و همزمان موسیقی آن نیز روایت و تحلیل خواهد شد.

سمیع پور در پایان گفت: اجرای این برنامه را استاد مریم نشیبا بر عهده دارد و بانو صبا رادمان نیز نویسنده آن است.

«جعبه موسیقی» به تهیه کنندگی انسیه سمیع پور، گویندگی مریم نشیبا و نویسندگی صبا رادمان، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱:۳۰ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه از این شبکه رادیویی است.

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه