دوشنبه، 23 تیر، 1399

 

تبریک مسئولین قرارگاه فرهنگی,سیاسی اجتماعی صف به محمد باقرقالیباف

فرید شنبدی مسئول قرارگاه فرهنگی ,سیاسی اجتماعی صف در جنوب کشور و همچنین مسئول قرارگاه صف جانباز پاسدار حاج مرتضی شورجه انتصاب شایسته سردار دکتر قالیباف را به سمت ریاست مجلس یازدهم تبریک گفتتند

فرید شنبدی مسئول قرارگاه فرهنگی ,سیاسی اجتماعی صف در جنوب کشور و همچنین مسئول قرارگاه صف جانباز پاسدار حاج مرتضی شورجه انتصاب شایسته سردار دکتر قالیباف را به سمت ریاست مجلس یازدهم تبریک گفتتند

فرید شنبدی مسئول قرارگاه فرهنگی ..سیاسی..اجتماعی صف در جنوب کشور و همچنین نماینده سفیران صلح در استان فارس ریاست مجلس شورای اسلامیرا به محمد باقر قالیباف تبریک گفت.

شنبدی در ادامه  پیرامون قرار گاه فرهنگی سیاسی  و اجتماعی صف گفت : با توجه به اینکه قرارگاه صف یک قرارگاه مدافعان حرم نیز میباشد و همچنین در راستای اعتلای فرهنگهای غنی اسلامی و آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی ایران در امور فرهنگی و اجتماعی نیز فعالیت  دارد .

طبق بیانات امام خمینی (ره) به جمهوری اسلامی که ثمره خون پدرانتان است، تا پای جان وفادار بمانید و با آمادگی خود و صدور انقلاب و ابلاغ پیام خون شهیدان،زمینه را برای قیام منجی عالم و خاتم الاوصیاء و متع الاولیاء، حضرت بقیهاالله روحی فدا ، فراهم سازید و ملیتی که در خط اسلام ناب محمدی (ص) و مخالف با استکبار و تحجر گرایی و مقدس نمایی است باید همه افرادش بسیجی باشند .
                  فرید شنبدی
   مسئول قرارگاه صف جنوب کشور


مسئول قرارگاه صف انتصاب شایسته سردار دکتر قالیباف را به سمت ریاست مجلس یازدهم تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

یادگار شهیدان و مدیر جهادی سردار حاج محمد باقر قالیباف
با تشکیل لیست موسوم وحدت و ایرانسربلند وچشم انداز مجلسقوی همچون گذشته باجمعی از یاران خود عهد بسته تا گره از مشکلات ملت شریف ایران بخصوص معیشتی بازکرده و در بازگرداندن مجلس به ریل اصل خود اهتمام ویژه داشته باشید! ازطرف خود و شورای راهبردی قرارگاه صف که درطول ایام انتخابات از جنابعالی ولیست موصوف خاصه دکتر عبدالحسین روح الامینی حمایت همه جانبه داشته ایم.
انتخاب حضرتعالی با رای قاطع نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی به سمت ریاست مجلس راتبریک عرض مینمایم.
               ومن الله التوفیق
        پاسدار جانبازمرتضی شورجه
           مسئول قرارگاه صف

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه