سه شنبه، 12 مرداد، 1400

 

هنرمند جویای نام از حس بازیگری خود میگوید

باران طباطبایی هنرمندی که تلاش میکند تا به آرزوهای خود دست یابد میگوید:بازیگری یعنی نشدنی‌ترین حس‌ها را شدنی کردن

"باران طباطبایی" نویسنده و  بازیگر سینما و تلویزیون است. وی در شهرستان آباده در چشم به جهان گشود. او بازیگر جدید و نوظهور میباشد که کار حرفه‌ای خود را با تله فیلم "کودک پنجاه ساله" آغاز کرده و توانست با بازی در فیلم "چراغ چشمک زن" تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و کسب تجربه در محضر کارگردانانی نظیر  مجتبی اسدی پور و عباس شوقی و حمایت آقای سلمانتاش  بر تجارب او افزود.

"باران طباطبایی" از بازیگران جویای نام است و آینده‌ی درخشانی در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون دارد. ناگفته نماند که او  به نویسندگی و عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی نیز بی‌تفاوت نیست و به این بخش علاقمند هست و چندین پیشنهاد کار برای فیلم و سریال  دارد و بزودی مشغول به کار در سریالی بنام تنهایی خواهد شد.

او میگوید: فضای هنر در شهرستانها مثال  تنگ ماهی است که ظرفیت کمی دارد و ما بیش از حد ظرفیت به داخل آن ماهی می ریزیم و اجازه تنفس به آنها نمی دهیم و لاجرم این ماهی ها برای زنده ماندن، بقیه را نابود خواهند کرد و دلیلش این است که بستر در شهرستانها فراهم نیست و علی رغم وجود هنرمندان بااستعداد فراوان در این شهر، بستر کافی برای فعالیت و نقش آفرینی این هنرمندان وجود ندارد. این موضوع سبب می شود اغلب هنرمندان استان فارس را ترک کنند و در گذشته خودم چنین موقعیت هایی را تجربه کرده ام، به مدتها پشت درهای بسته بودم و حتی کسی مرا نمی شناخت و هیچ کسی مرا برای بازی دعوت نکرد.

"باران طباطبایی" در پایان حس بازیگری را چنین تشریح کرد: بازیگری یعنی نشدنی‌ترین حس‌ها را شدنی کردن. حس‌هایی که شاید در زندگی واقعی فرصتی پیش نیاید تا بتوانم تجربه کنم. من عاشق کشف و کنجکاوی‌ام، از این‌که می‌توانم در دوره‌های مختلف شخصیت جدیدی را کشف می‌کنم و روی صحنه به تصویر بکشم لذت می‌برم

چاپ   ایمیل

مجموعه مطالب

مجموعه مطالب

  • همه
  • ادبیات
  • سینما و تلویزیون
  • فرهنگی
  • موسیقی
  • هنرهای تجسمی
  • گفتگو

عضویت در خبرنامه