پنج شنبه، 7 اسفند، 1399

 

میلاد خدر پرونده "زیرحکم" را بست

تصویربرداری فیلم داستانی "زیرحکم" به کارگردانی میلاد خدر و تهیه کنندگی عاطفه احسانفر  و نویسندگی محمد هاشمی  با رعایت پروتکل های بهداشتی در شیراز پایان یافت.

فیلم "زیرحکم" که با مضمونی اجتماعی  و با مجوز رسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جلو دوربین "میلاد خدر" رفت داستان فردی است از طریق سایت های شرط بندی کلاهبرداری کرده  که به دام می افتد...

میلادخدر :کارگردان

میلاد خدر در این باره می گوید: این موضوعی که من به آن پرداختم این است که افرادی ازطریق سایت های شرطبندی طمع کرده و دچار طعمه گردانندگان سایت میشوند، که یکی از موضوعات روز جامعه  است. کارگردان فیلم شات افزود: طرح و ایده اصلی این کار توسط محمد هاشمی نوشته شده .  ما از بازیگران بومی شیراز استفاده کردیم که بسیاری از این افراد با استعداد بودند و بنده به عنوان کارگردان دوست داشتم استعداد این افراد را شکوفا کنم . همچنین از تهیه کننده خوبمون سرکار خانم احسانفر  تشکر میکنم که واقعا برای این پروژه زحمت های زیادی متحمل شدند.

عاطفه احسانفر: تهیه کننده


عاطفه احسانفر تهیه کننده فیلم "زیرحکم" که تقریبا دوازدهمین فیلم خود را تولید کرده درباره چگونگی این پروژه می گوید: ما از دو ماه قبل از تولید ، وارد مرحله پیش تولید شدیم که در حین پیش تولید چندین بار فیلمنامه بازنویسی شد و خوشبختانه تولید موفقیت امیزی داشتیم . در حال حاضر فیلم در مرحله مونتاژ قرار دارد و پس از  خروجی در جشنواره های داخلی و خارجی ارسال خواهد شد.

عوامل و بازیگران:
کارگردان : میلاد خدر
تهیه کننده: عاطفه احسانفر
مجری طرح: صمد زارع
نویسنده: محمد هاشمی
بازنویسی فیلمنامه: علی ضیاییبازیگران: محمد هاشمی، امیر محمدی، مجید شرفی، ارمان رستگارنیا، رامین گل محمدی، غزل رنجبر، شهاب مزارعی، علی مددی
منشی صحنه: ساحل دشمن زیاری
صدابردار: مجتبی عزت حقیقی
مدیر تصویربرداری: میلاد خدر
دستیاران تصویر: سعید ایوبی، سعید رنجبر، شهاب مزارعی
مدیر تولید: محمد هاشمی
دستیار تولید: ارمان رستگارنیا
طراح گریم: عاطفه احسانفر
دستیار گریم: محمد مکاریان
طراح صحنه و لباس: میلاد خدر
عکاس: محسن زرشناس
مدیر تدارکات: محمد اکبری با تشکر از :  کلینیک دیادورا، کمپ ترک اعتیاد زندگی دوباره

چاپ   ایمیل

مجموعه مطالب

مجموعه مطالب

  • همه
  • ادبیات
  • سینما و تلویزیون
  • فرهنگی
  • موسیقی
  • هنرهای تجسمی
  • گفتگو

عضویت در خبرنامه