نامزدی ۲ فیلم ایرانی در جشنواره فیلم «بوسان»

«مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی و «کشتارگاه» ساخته عباس امینی نامزد دریافت جایزه کیم جوسئوک از جشنواره جهانی فیلم «بوسان» شدند.

ناگفته‌های بازیگر «زمین گرم»؛ از علاقه به تئاتر تا گلایه از ارتباطات در سینما

شیوا ابراهیمی:‌ خیلی اهل حاشیه و فضای مجازی نیستم

شیوا ابراهیمی، بازیگر سریال«زمین گرم» معتقد است که این سریال سعی در فرهنگسازی و مستقل نشان دادن زنان دارد یکی از ویژگی‌های ممتاز کارهای سعید نعمت‌الله همین موضوع است و این سریال هنوز هم به زمان احتیاج دارد تا بهتر دیده شود.

عبدالرضا اکبری: در سینما تماما به گیشه نگاه می‌شود/فیلمنامه را براساس بازیگران چهره می‌نویسند

بازیگر سریال «آنام» گفت: کمتر از ۱۰ درصد بازیگران به اندازه کل ۹۰ درصد بازیگران دیگر دستمزد می‌گیرند که البته آن‌ها هم دستمزدشان را از سینما نمی‌گیرند و مناسبات دیگری با اسپانسرها و سرمایه گذاران دارند و اگر نه من فکر می‌کنم حتی بیشتر از ۹۰ درصد بازیگران علنا دستمزدی دریافت نمی‌کنند.

فلور نظری: وقتی بازیگران زن طلاق می‌گیرند، پیشنهادات کاری فوران می‌کند

یک بازیگر ادعاهای تازه‌ای را درباره انتخاب و جذب بازیگر زن در برخی از فیلم‌ها مطرح کرد.

داریوش ارجمند: مدیران خانه سینما باید پاسخگوی سهل انگاری شان در خصوص وضعیت وخیم زندگی سینماگران باشند

داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در پی معرفی هیأت مدیره جدید خانه سینما گفت: باید از مدیران خانه سینما سوأل کرد چرا در این ایام کرونایی تدبیر و چاره ای برای رفع گوشه ای از بحران زندگی هنرمندان نداشته اند؟ بی تردید مدیران خانه سینما و سایر دستگاه ها و نهادهای مرتبط با سینما باید پاسخگوی سهل انگاری شان در خصوص وضعیت وخیم زندگی سینماگران باشند.

مرضیه برومند دست به قلم شد/ خبر خوش برای هواداران «شهر موش‌ها»

مرضیه برومند کار نوشتن فیلمنامه قسمت سوم «شهر موش‌ها» را آغاز کرد.

شیوا خنیاگر: بخاطر نقش‌های منفعل و تکراری خودم را ضایع نمی‌کنم

یکی از انتقاداتی که خیلی زودهنگام نسبت به برخی سریال‌های تلویزیونی خصوصاً "بوم و بانو" شروع شده شباهتش به سریال‌های تاریخی- عاشقانه گذشته است که همسر تیمسار اسد افشار قصه، اعتقاد دارد منتظر اتفاقاتی باشید که هیچ‌وقت قابل پیش‌بینی‌ نیستند.

مرضیه برومند عنوان کرد: برخی از کودکان حرفه‌شان بازیگری است/ پدر و مادرها معمولا از این بچه‌ها بهره کشی می‌کنند

مرضیه برومند که سال‌ها تجربه کار کردن با کودکان را در فیلم‌ها و سریال‌های خود دارد، تاکید می‌کند: هر کدام از بچه‌هایی که وارد عرصه بازیگری می‌شوند باید توسط گروه فیلمساز و همینطور خانواده مراقبت شوند تا زندگی آینده آن‌ها آسیبی نبیند.

استاد علی نصیریان: هیچ بازیگری، در هیچ سطح و شهرتی نمی‌تواند مدعی شود که به استادی تمام رسیده است

علی نصیریان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون تحسین بازی روح الله زمانی در فیلم سینمایی خورشید می‌گوید: جوانان ما، حتی در سنین بسیار پایین هم برخوردار از استعدادهای خوب و درخشان هستند که اگر فرصتی فراهم شود خودشان را نشان می‌دهند.

کوروش سلیمانی: هیچکس اندکی از هنر و توان خود را در «ایل دا» کم نگذاشته است

بازیگر سریال «ایل دا» گفت: تولید سریال «ایل دا» بیش از یکسال به طول انجامید، تا آنجا که می‌دانم گروه همچنان در شرایط سخت منطقه و همچنین کرونا مشغول به کار هستند، می‌توانم قول بدهم که هیچکس اندکی از هنر و توان خود را در «ایل دا» کم نگذاشته است.

پایان تصویربرداری فیلم کوتاه صفحه دوم

تصویربرداری فیلم کوتاه " صفحه دوم " به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی  مرتضی دلگشاسعدی  پایان یافت و به مرحله تدوین رسید.